Školský časopis

STRIEBORNÝ BACILUS

Aj zo zdravotníka môže vyrásť úspešný novinár...Neveríte?! Tak sa pridajte k redakčnej rade nášho školského časopisu. Prečo? Lebo je 2. najlepší časopis stredných zdravotníckych škôl na Slovensku a má najlepšiu grafiku. Striebro získal náš Bacilus na 8. ročníku súťaže Žurnálový stetoskop 20. marca v Trnave. Radosť našich novinárok Zuzany Husivargovej (  šéfredaktorka

BACILUS

 

 

Bacilus má bronz

Áno, náš Bacilus nezostal v hanbe ani na 7.ročníku Žurnálového stetoskopu. V Nových Zámkoch si 4. mája 2010 obhájil svoj kredit kvalitného časopisu, tretieho naj...medzi zdravotníckymi školami. Spoločnosť mu na vyhlasovaní výsledkov robili jeho autorské „duše“ - šéfredaktorka DENNA a ZLATKA.

Ako pre spisovateľa Nobelova cena za literatúru


Ako pre spisovateľa Nobelova cena za literatúru, ako pre osobnosti televíznej obrazovky ocenenie OTO či TOM, ako pre speváka cena Slávik, tak pre nás „novinárov“ je vysoko hodnotené a vysoko vážené ocenenie na súťaži ŠTÚROVO PERO. 

Náš Bacilus získal bronz

 V tomto školskom roku naša škola zaznamenala množstvo  športových, ale aj iných mimoškolských úspechov. Taký výnimočný je práve úspech na VI. ročníku súťaže Žurnálový stetoskop, ktorý sa konal v Trenčíne dňa 13.júna 2008. Na našej škole vychádza občasník s názvom Bacilus a môžete si ho prečítať aj vy na našej webstránke. Aj keď vychádza

Štúrovo pero

V dňoch 18. a 19. apríla 2008, hERMAN  dARABOšOVá sa Miriam Darabošová zúčastnila za redakciu školského časopisu na vyhodnotení 13. ročníka celoslovenskej novinárskej súťaže stredoškolákov a vysokoškolákov ŠTÚROVO PERO 2007 v priestoroch študovne a čitárne Krajskej knižnice Ľ. Štúra vo Zvolene v rámci XXII. ročníka Štúrovho Zvolena.  

Syndikovať obsah